МЦНТТУМ м.Івано-Франківськ

Змагання юних фотолюбителів




 

Відповідно до річного плану роботи управління освіти та науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на 2015-2016 навчальний рік 12 квітня на базі Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено міську виставку-конкурс робіт юних фотоаматорів та змагання юних фотолюбителів навчальних закладів міста Івано-Франківська.

На виставку-конкурс було представлено 125 учнівських фоторобіт юних фотолюбителів МЦНТТУМ, ЗШ №15,  СШ №5, ЗШ №7, ЗШ № 16, Угорницької ЗШ, ЗШ  № 12, ЗШ № 25, Католицької школи за номінаціями: пейзаж, портрет, тварини, натюрморти та квіти, архітектура та мистецтво, експериментальне фото, екологія.

У змаганнях юних фотоаматорів взяли участь 24 учні із шкіл № 25, № 12, № 16, № 7, Угорницької ЗШ , СШ  № 5 та вихованці МЦНТТУМ

Оцінювали роботи журі у складі:

- Калитчука Миколи Петровича  – члена правління спілки фотохудожників області;

- Рильчука Юрія Семеновича – фотокореспондента Українського національного                                                                              інформаційного агентства УКРІНФОРМ;

- Проня Богдана Юрійовича – директора салону «Кодак».

 

Згідно протоколу журі визначено переможців у виставці-конкурсі:

номінація «Портрет»:

-       Стребіж Наталія (учениця 11-Б класу ЗШ №12) – І місце

-       Занько Юлія (учениця 11-Б класу ЗШ № 12) – І місце

-       Дмитрів Олег (учень 11-Б класу ЗШ № 12) – ІІ місце

-       Дмитрів Олег (учень 11-Б класу ЗШ № 12) – ІІІ місце

-       Гап’юк Юлія (учениця 10-А класу ЗШ № 16) – ІІІ місце

-       Занько Юлія (учениця 11-Б класу ЗШ № 12) – ІІІ місце

номінація «Пейзаж»:

-       Мрак Андрій (учень 9 – А  класу ЗШ № 7) – І місце

-       Костишин Каріна (учениця 7-Б класу ЗШ № 25) – ІІ місце

-       Дмитрів Олег (учень 11-Б класу ЗШ № 12) – ІІІ місце

номінація «Натюрморти та квіти»:

-       Костишин Каріна (учениця 7-Б класу ЗШ № 25) – І місце

-       Лутчак Каріна (учениця 9-А  класу ЗШ № 7) – ІІ місце

-       Сайнюк Вікторія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ) – ІІІ місце

  номінація «Тварини»:

-       Микула Юлія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ) – І місце

-       Попик Ольга (учениця 10-А  класу ЗШ № 12) – ІІ місце

-       Левицька Лідія (учениця 11 класу ЗШ №7) – ІІІ місце

номінація «Архітектура та мистецтво»:

-       Попик Ольга (учениця 10-А  класу ЗШ № 12) – І місце

-       Микула Юлія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ) – ІІ місце

-       Мрак Андрій (учень 9 – А  класу ЗШ № 7) – ІІІ місце

номінація «Експериментальне фото»:

- Колективна робота (учнів: Копчук-Кашецької Анни, Олійник Ольги, Магіс Софії, Попович Соломії, Шевчук Ірини, Мельник Ірини 6-7 класу  Католицької школи) – І місце

- Колективна робота (учнів Копчук-Кашецької Анни, Вінтоняк Христини, Олійник Ольги,   6-7  класу Католицької школа) – ІІ місце

- Колективна робота (учнів: Мацук Юлії, Петрук Софії, Вінтоняк Христини 6 класу   Католицької школи) – ІІІ місце

номінація «Сім’я та друзі»:

-       Дмитрів Олег (учень 11-Б класу ЗШ № 12) – І місце

-       Сайнюк Вікторія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ) – ІІ місце

-       Гап’юк Юлія (учениця 10-А класу ЗШ № 16) – ІІІ місце

-       Нижник Назар (учень 5-Б класу ЗШ № 25) – ІІІ місце

Змагання юних фотолюбителів проводились у два тури (теоретичний та практичний).

Теоретичний тур змагань проходив у вигляді тестових завдань із розвитку історії фотографії, фотосправи.

На практичному турі  учасникам змагань запропоновано зйомку за 2-ма номінаціями: «Мій сучасник», «Весняний Івано-Франківськ»

 

Згідно протоколів журі у теоретичному турі визнано переможцями:

І місце – Стребіж  Наталія (учениця 11-Б класу ЗШ №12)

ІІ місце – Занько Юлія (учениця 11-Б класу ЗШ №12)

ІІІ місце – Кришталюк Анна (учениця 7-Б класу ЗШ № 25)

 

У практичному турі призові місця вибороли: 

номінація «Мій сучасник»

І місце – Микула Юлія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ)

ІІ місце – Вінтоняк Христина (учениця 7-А класу Католицької школи)

ІІІ місце – Сайнюк Вікторія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ)

 

номінація «Весняний Івано-Франківськ»

І місце – Микула Юлія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ)

ІІ місце – Дмитрів Олег (учень 11-Б класу ЗШ № 12)

ІІІ місце – Чап’юк Юлія (учениця 10-А класу ЗШ № 16), Сайнюк Вікторія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ)

 

За підсумками двох турів змагань юних фотолюбителів журі визначило:

І місце – Микула Юлія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ)

ІІ місце – Стребіж Наталія (учениця 11- Б класу ЗШ № 12)

ІІІ місце – Сайнюк Вікторія (учениця 11 класу Угорницької ЗШ)

 

Директор салону «Кодак» Пронь Богдан Юрійович вручив сертифікати на друк фотографій зі знижкою 50 % переможцям змагань: І місце  – 150 фотографій,  ІІ місце – 125 фотографій, ІІІ місце – 100 фотографій.

 

 

Більше фото дивіться в фотоальбомі



Создан 18 апр 2016



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, м. Івано-Франківськ.