МЦНТТУМ м.Івано-Франківськ

Авіашоу на міському озері
Авіашоу на міському озері

Справжнє небесне шоу зробили для гостей парку діти, які навчаються у Міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.  Мешканцям Івано-Франківська показали польоти моделей ракет та гідроаеропланів.

 Діти були у захваті від польоту паперових ракет. Вони й не чекали такого ефекту від звичайної картонної трубки та моторчика, тому з особливою завзятістю намагались зловити елементи  ракети, які приземлялись на мініатюрних парашутах. Керівник гуртка ракетомоделювання  Валерій Федорович Львович – майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер з ракетомоделювання   розповів, як радіють учні гуртка, коли їхнє творіння – ракета – злітає і  робить дивовижні віражі у небі. 

Ще більший захват у дітей викликали польоти гідроаеропланів. Гідроаероплан – гібрид корабля-катамарана, екраноплана та літака. Ці пінопластові моделі ковзали по воді, злітали і сідали на озеро і навіть їхали по бетонній озерній дамбі. Там, де справжні польоти – справжні і аварії. Один гідроаероплан розбився об водне плесо. Відтак довелось його терміново евакуювати з води і замінити меншою моделлю. Керівник гуртка авіамоделістів Рапалюк Богдан Васильович – розповів, що обладнання для авіамоделей дуже дороге. Один такий гідроаероплан вартує близько п’яти тисяч грн.  Але ефект від створення такої моделі надзвичайний: у захваті від польотів літаків були не лише діти, а й дорослі.

 Создан 20 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, м. Івано-Франківськ.