МЦНТТУМ м.Івано-Франківськ

Наша візитка

На слайдах основні віхи та досягнення нашої роботи.



 

 

ПОГОДЖЕНО   

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова ПК

 

Директор МЦНТТУМ

______________ Семків Л.М.

 

______________ Мних І.М.

 

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді

на ІІ півріччя 2017-2018 н.р.

 

п/п

Назва гуртка

Прізвище та ініціали керівника

Місце проведення

групи

Дні та години занять

Тиж-неве

наван.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

  1.        1.            

Ракетомоде-лювання

Львович В.Ф.

МЦНТТУМ,

к.29

 

 

 

 

 

1 гр.

 

 

14.00-14.45

 

 

12.00-12.45

9

 

 

14.55-15.40

 

 

12.55-13.40

 

 

15.50-16.35

 

 

13.50-14.35

2 гр.

 

 

 

 

14.00-14.45

 

 

 

 

 

14.55-15.40

 

 

 

 

 

15.50-16.35

 

Рапалюк Б.В. 

МЦНТТУМ,

к.10

1 гр.

09.00-09.45

 

 

 

 

09.00-09.45

6

09.55-10.40

 

 

 

 

09.55-10.40

10.50-11.35

 

 

 

 

10.50-11.35

  1.        2.            

Авіамоде-

лювання

Рапалюк Б.В.

МЦНТТУМ,

к.10

1 гр.

17.00-17.45

 

17.00-17.45

 

 

 

12

17.55-18.40

 

17.55-18.40

 

 

 

18.50-19.35

 

18.50-19.35

 

 

 

2 гр.

 

17.00-17.45

 

17.00-17.45

 

 

 

17.55-18.40

 

17.55-18.40

 

 

 

18.50-19.35

 

18.50-19.35

 

 

  1.        3.            

Яремко А.І.

МЦНТТУМ,

к.10

1 гр.

14.15-15.00

 

 

14.15-15.00

 

 

18

15.10-15.55

 

 

15.10-15.55

 

 

16.05-16.50

 

 

16.05-16.50

 

 

 

 

  1.        4.            

 

 

 

2 гр.

 

 

14.15-15.00

 

14.15-15.00

 

 

 

 

15.10-15.55

 

15.10-15.55

 

 

 

16.05-16.50

 

16.05-16.50

 

3 гр.

 

14.15-15.00

 

 

 

14.15-15.00

 

15.10-15.55

 

 

 

15.10-15.55

 

16.05-16.50

 

 

 

16.05-16.50

  1.        5.            

Карбашевський В.В.

ЗШ № 25

Пн., Вт.

 

   Пт.,Сб.

1 гр.

17.25-18.10

17.25-18.10

 

 

17.25-18.10

17.25-18.10

6

18.15-19.00

18.15-19.00

 

 

18.15-19.00

18.15-19.00

19.05-19.50

19.05-19.50

 

 

19.05-19.50

19.05-19.50

  1.        6.            

Операторів колектив. радіостанції

Гладенко Р.О.

ЗШ №24,

к.28 (IVпов.)

1 гр.

 

18.40-19.25

 

18.40-19.25

 

 

9

 

19.30-20.15

 

19.30-20.15

 

 

Українська гімназія №1

к.108

2 гр.

 

 

 

 

 

09.00-09.45

 

 

 

 

 

09.55-10.40

 

 

 

 

 

10.50-11.35

 

 

 

 

 

11.45-12.30

 

 

 

 

 

12.40-13.25

  1.        7.            

Радіокон-струювання

Деренько В.А.

Клуб «Прометей»

1 гр.

 

 

15.00-15.45

 

15.00-15.45

 

16

 

 

15.55-16.40

 

15.55-16.40

 

2 гр.

 

16.00-16.45

 

16.00-16.45

 

 

 

16.55-17.40

 

16.55-17.40

 

 

 

17.50-18.35

 

17.50-18.35

 

 

3 гр.

 

 

16.50-17.35

 

16.50-17.35

 

 

 

17.45-18.30

 

17.45-18.30

 

 

 

18.40-19.25

 

18.40-19.25

 

  1.        8.            

Аронець О.В.

МЦНТТУМ,

к.3

1 гр.

 

 

 

16.00-16.45

 

10.00-10.45

9

 

 

 

16.55-17.40

 

10.55-11.40

 

 

 

 

 

11.50-12.35

 

 

 

 

 

12.45-13.30

 

 

  1.        9.            

 

 

КЕП,

кабінет фізики

 

2 гр.

 

14.30-15.15

 

 

 

 

 

 

15.25-16.10

 

 

 

 

 

16.20-17.05

 

 

 

 

  1.     10.          

Лутчин Р.В.

ЗШ № 6

(каб. трудового навчання)

1 гр.

(радіо)

 

 

14.25-15.10

14.25-15.10

14.25-15.10

 

 

12

 

15.20-16.05

15.20-16.05

15.20-16.05

 

 

2 гр. (радіо

 

16.15-17.00

16.15-17.00

16.15-17.00

 

 

 

17.10-17.55

17.10-17.55

17.10-17.55

 

 

  1.     11.          

Інформатика

Москаленко Г.Я.

МЦНТТУМ,

к.22

1 гр.

15.10-15.55

 

16.05-16.50

 

 

 

9

16.05-16.50

 

17.00-17.45

 

 

 

2 гр.

17.00-17.45

 

17.55-18.40

 

 

 

17.55-18.40

 

18.50-19.35

 

 

 

18.50-19.35

 

 

 

 

 

  1.     12.          

Макар Я.Я.

МЦНТТУМ,

к.22

1 гр.

 

 

 

17.45-18.30

17.45-18.30

 

6

 

 

 

18.40-19.25

18.40-19.25

 

 

 

 

19.35-20.10

19.35-20.10

 

  1.     13.          

Фотолюбителі

Пронюк В.В.

ЗШ №10,

фотолабораторія

1 гр.

09.30-10.15

 

 

 

9.30-10.15

 

18

10.25-11.10

 

 

 

10.25-11.10

 

11.20-12.05

 

 

 

11.20-12.05

 

ЗШ № 25,

фотолабораторія

2 гр.

15.00-15.45

 

 

 

15.00-15.45

 

15.55-16.40

 

 

 

15.55-16.40

 

16.50-17.35

 

 

 

16.50-17.35

 

3 гр.

 

15.30-16.15

 

15.30-16.15

 

 

 

16.25-17.10

 

16.25-17.10

 

 

 

17.20-18.05

 

17.20-18.05

 

 

  1.     14.          

Михалюньо Л.О.

Клуб

«Дебют»,

фотолабораторія

1 гр.

16.00-16.45

 

 

 

 

09.00-09.45

18

16.55-17.40

 

 

 

 

09.55-10.40

17.50-18.35

 

 

 

 

10.50-11.35

 

 

  1.     15.          

 

 

 

2 гр.

 

 

 

 

16.00-16.45

12.35-13.20

 

 

 

 

 

16.55-17.40

13.30-14.15

 

 

 

 

17.50-18.35

14.25-15.10

  1.     16.          

Угорницька

ЗШ,

фотолабораторія

3 гр.

13.00-13.45

 

 

 

13.00-13.45

 

13.55-14.40

 

 

 

13.55-14.40

 

14.50-15.35

 

 

 

14.50-15.35

 

  1.     17.          

Фотолюбителі

Максимчук  В.М.

МЦНТТУТ

к. 22

1 гр.

 

15.00-15.45

 

 

15.30-16.15

 

4

 

15.55-16.40

 

 

16.25-17.10

 

  1.     18.          

Відеолюбителі

Мула М.Я.

МЦНТТУТ

к. 22

1 гр

 

16.50-17.35

 

15.30-16.15

 

 

4

 

17.45-18.30

 

16.25-17.10

 

 

  1.     19.          

 

 

 

 

 

 

Бісероплетіння

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бісероплетіння

 

 

 

 

Мустафіна Н.Ф.

МЦНТТУМ,

к.27

1 гр.

09.15-10.00

 

 

09.15-10.00

 

 

9

10.10-10.55

 

 

10.10-10.55

 

 

2 гр.

15.00-15.45

 

 

15.00-15.45

 

 

15.55-16.40

 

 

15.55-16.40

 

 

 

 

 

16.50-17.35

 

 

  1.     20.          

 Сізьоміна Н.С.

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗШ №24,

к. 111

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗШ №24,

к. 111

 

1 гр.

13.10-13.55

 

 

 

13.10-13.55

 

24

14.05-14.50

 

 

 

14.05-14.50

 

15.00-15.45

 

 

 

15.00-15.45

 

2 гр.

 

13.10-13.55

 

13.10-13.55

 

 

 

14.05-14.50

 

14.05-14.50

 

 

 

15.00-15.45

 

15.00-15.45

 

 

3 гр.

15.55-16.40

15.55-16.40

 

 

 

 

16.50-17.35

16.50-17.35

 

 

 

 

17.45-18.30

17.45-18.30

 

 

 

 

 4 гр.

 

 

 

15.55-16.40

15.55-16.40

 

 

 

 

16.45-17.30

16.45-17.30

 

 

 

 

17.35-18.20

17.35-18.20

 

 

 

  1.     21.          

Бісероплетіння

Сізьоміна К.М.

 

 

ЗШ №24,

к. 111

 

1 гр.

13.15-14.00

 

13.15-14.00

 

 

 

9

14.10-14.55

 

14.10-14.55

 

 

 

 

 

15.05-15.50

 

 

 

 

 

16.00-16.45

 

 

 

2 гр.

 

 

 

 

13.15-14.00

 

 

 

 

 

14.10-14.55

 

 

 

 

 

15.05-15.50

 

  1.     22.          

Образотворче мистецтво

Панаков М.Ф.

ОДЦНТТУМ

 

1 гр.

16.00-16.45

 

 

 

 

10.00-10.45

18

16.55-17.40

 

 

 

 

10.55-11.40

17.50-18.35

 

 

 

 

11.50-12.35

Клуб

«Дебют»,

художня майстерня

2 гр.

 

 

 

 

16.00-16.45

 

 

 

 

 

16.55-17.40

 

 

 

 

 

17.50-18.35

 

3 гр.

 

 

 

 

 

15.20-16.05

 

 

 

 

 

16.15-17.00

 

 

 

 

 

17.10-17.55

Неділя

2 гр.

12.00-12.45

12.55-13.40

13.50-14.35

 

 

 

3 гр.

14.45-15.30

15.40-16.25

16.35-17.20

 

 

 

  1.     23.          

Легінович Г.І.

ЗШ №24,

к.208

1 гр.

(1 кл.)

13.40-14.15

 

13.40-14.15

 

 

 

18

14.25-15.00

 

14.25-15.00

 

 

 

2 гр.

(1 кл.)

 

13.40-14.15

 

13.40-14.15

 

 

 

14.25-15.00

 

14.25-15.00

 

 

3 гр.

15.10-15.55

 

15.10-15.55

 

 

 

16.05-16.50

 

16.05-16.50

 

 

 

4 гр.

(5-6  р.)

 

15.10-15.55

 

15.10-15.55

 

 

 

16.05-16.50

 

16.05-16.50

 

 

 

17.00-17.45

 

17.00-17.45

 

 

  1.     24.          

Гой Н.Б.

ЗШ №18,

к. 224

1 гр.

(1 кл.)

09.25-10.10

10.20-11.05

 

 

 

 

9

10.20-11.05

11.15-12.00

 

 

 

 

11.15-12.00

 

 

 

 

 

ЗШ №18,

к. 204

2 гр.

13.30-14.05

13.30-14.05

 

 

 

 

14.15-14.50

14.15-14.50

 

 

 

 

  1.     25.          

Чупріна І.О.

ЗШ №13

к.12

1 гр.

(3 кл.)

14.30-15.15

 

 

14.30-15.15

 

 

4

15.25-16.10

 

 

15.25-16.10

 

 

  1.     26.          

В’язання гачком

Ланова Л.Й.

МЦНТТУМ,

к.13

1 гр.

 

09.30-10.15

 

 

09.30-10.15

 

18

 

10.25-11.10

 

 

10.25-11.10

 

 

11.20-12.05

 

 

11.20-12.05

 

2 гр.

 

13.45-14.30

 

13.45-14.30

 

 

 

14.40-15.25

 

14.40-15.25

 

 

 

15.35-16.20

 

15.35-16.20

 

 

3 гр.

 

 

 

16.30-17.15

14.30-15.15

 

 

 

 

17.25-18.10

15.25-16.10

 

 

 

 

18.20-19.05

16.20-17.05

 

  1.     27.          

Набивна вишивка

Гавриш Б.В.

ЗШ №2,

кабінет

трудового навчання

1 гр.

 

14.20-15.05

 

 

14.20-15.05

 

6

 

15.10-15.55

 

 

15.10-15.55

 

 

16.05-16.45

 

 

16.05-16.45

 

  1.     28.          

Образотворче мистецтво

Бецала Р.В. 

МЦНТТУМ,

к.13

1 гр.

14.00-14.45

 

14.00-14.45

 

 

 

9

14.55-15.40

 

14.55-15.40

 

 

 

2 гр.

15.50-16.35

 

15.50-16.35

 

 

 

16.45-17.30

 

16.45-17.30

 

 

 

17.40-18.25

 

 

 

 

 

  1.     29.          

Соломоплетіння

Танчак Г.Я.

НВК

«Школа-гімназія

№3», к.236

1 гр.

15.20-16.05

 

15.20-16.05

 

15.20-16.05

 

6

16.15-17.00

 

16.15-17.00

 

16.15-17.00

 

  1.     30.          

Кераміка

Гошовська З.І.

Клуб

«Юність»

1 гр.

 

13.00-13.45

 

13.00-13.45

 

 

18

 

13.55-14.40

 

13.55-14.40

 

 

 

14.50-15.35

 

14.50-15.35

 

 

2 гр.

 

15.45-16.30

13.00-13.45

 

 

 

 

16.40-17.25

13.55-14.40

 

 

 

 

17.35-18.20

14.50-15.35

 

 

 

3 гр.

 

 

15.45-16.30

15.45-16.30

 

 

 

 

16.40-17.25

16.40-17.25

 

 

 

 

17.35-18.20

17.35-18.20

 

 

  1.     31.          

Іграшка

Семків Л.М.

Клуб

«Юність»

1 гр.

14.00-14.45

 

 

 

14.00-14.45

 

12

14.55-15.40

 

 

 

14.55-15.40

 

15.50-16.35

 

 

 

15.50-16.35

 

2 гр.

16.50-17.35

 

 

 

16.50-17.35

 

17.45-18.30

 

 

 

17.45-18.30

 

18.40-19.25

 

 

 

18.40-19.25

 

  1.     32.          

Конструювання та моделювання

одягу

Левандовська Н.В.

МНВК

1 гр.

 

15.40-16.25

15.40-16.25

 

 

 

6

 

16.35-17.20

16.35-17.20

 

 

 

 

17.30-18.15

17.30-18.15

 

 

 

  1.     33.          

Художньо-

прикладна

творчість для дошкільнят

Проць Г.Я.

ДНЗ №1 «Калинонька»

гр. «Соняшник»

гр.«Барвіночок»

 

1 гр.

 

 

 

08.55-09.25

08.55-09.25

 

18

2 гр.

 

 

 

09.30-10.00

09.30-10.00

 

3 гр.

 

 

 

10.10-10.40

10.10-10.40

 

4 гр.

 

 

 

10.45-11.15

10.45-11.15

 

Паперопластика

ЗШ № 26

(кл. 2-В)

5 гр.

13.25-14.10

13.25-14.10

 

 

 

 

14.15-15.00

14.15-15.00

 

 

 

 

15.05-15.50

15.05-15.50

 

 

 

 

6 гр.

16.00-16.45

16.00-16.45

 

 

 

 

16.50-17.35

16.50-17.35

 

 

 

 

  1.     34.          

Лобода Р.М.

ДНЗ № 15

1 гр.

15.30-16.00

 

 

09.00-09.30

 

 

8

2 гр.

16.05-16.35

 

 

09.35-10.05

 

 

3 гр.

 

09.00-09.30

 

 

15.30-16.00

 

4 гр.

 

09.35-10.05

 

 

16.05-16.35

 

 

 

  1.     35.          

Початкове технічне моделювання

 

Зень Н.Я.

МЦНТТУМ,

к. 27

1 гр.

(3-4 кл..)

 

09.00-09.45

 

 

09.00-09.45

 

18

 

09.55-10.40

 

 

09.55-10.40

 

 

 

 

 

10.50-11.35

 

2 гр.

(2 кл.)

 

14.00-14.45

14.00-14.45

 

 

 

 

14.55-15.40

14.55-15.40

 

 

 

 

 


  1.     36.          

 

 

 

3 гр.

(3-4 кл..)

 

16.00-16.45

 

 

16.00-16.45

 

 

 

16.55-17.40

 

 

16.55-17.40

 

 

17.50-18.35

 

 

 

 

4 гр.

(1 кл.)

 

 

16.00-16.35

 

14.00-14.35

 

 

 

16.45-17.20

 

14.45-15.20

 

Лутчин Р.В.

ЗШ № 6

1 гр.

 

13.30-14.15

13.30-14.15

13.30-14.15

13.30-14.15

 

 

6

14.25-15.10

 

 

 

 

 

15.20-16.05

 

 

 

 

 

Когут Р.Б.

ЗШ №28,

столярна майстерня

1 гр.

13.35-14.20

 

13.35-14.20

 

 

 

9

14.30-15.15

 

14.30-15.15

 

 

 

15.25-16.10

 

 

 

 

 

2 гр.

 

13.35-14.20

 

13.35-14.20

 

 

 

14.30-15.15

 

14.30-15.15

 

 

 

33.

Технічне

креслення

 

 

Панаков М.Ф.

Клуб

«Дебют»,

 

1 гр.

 

 

 

16.00-16.45

 

13.30-14.15

4

 

 

 

16.55-17.40

 

14.25-15.10

Чупріна І.О.

ЗШ № 13

1 гр.

 

16.20-17.25

16.20-17.25

 

 

 

4

 

17.35-18.20

17.35-18.20

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи                                                                                              Головатчик Ф.Ф.




Обновлен 29 мар 2018. Создан 09 фев 2018



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, м. Івано-Франківськ.