МЦНТТУМ м.Івано-Франківськ

Творчість – це інтелект, який приносить задоволення
Педагоги не можуть успішно учити когось, якщо в цей же час наполегливо  не навчаються  самі 

Алі Апшероні


Відповідно до плану роботи Департаменту освіти на науки 28 березня 2018року на базі Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся семінар учителів фізики «Застосування сучасних технологій радіоелектроніки на базі платформи Arduino у шкільному курсі вивчення фізики».Метою заходу було пошук ефективних шляхів роботи вчителів фізики, формування активної творчої позиції педагога, проведення дослідницької роботи із використанням платформи Arduino.

 

Розпочав роботу семінару директор центру науково-технічної творчості учнівської молоді Іван Мних. Міська станція юних техніків започаткувала свою роботу 1 вересня 1983 року. 4 грудня 2008 року відбулося урочисте відкриття міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, який на сьогоднішній день залучив до гуртків різного спрямування 1335 дітей. Іван Миколайович представив результати роботи центру та окреслив плани на майбутнє. Одним з перспективних напрямів роботи закладу директор вбачає у співпраці з учителями фізики шляхом залучення їх до гурткової роботи на базі міського центру або закладів загальної середньої освіти, ремонт фізичного обладнання, застосування ІТ-технологій у процесі вивчення шкільного курсу фізики.

Майстер спорту, радіоаматор Руслан Гладенко розповів учасникам семінару про радіозв’язок на хвилях менше 200м, вивчення азбуки Морзе, застосування радіохвиль аматорами, розглянув принцип роботи стаціонарних, мобільних та портативних радіостанцій, здійснив їх порівняльну характеристику.

Олександр Аронець, керівник гуртка радіоелектронного конструювання центру науково-технічної творчості учнівської молоді, методист, ознайомив педагогів з історією створення та розвитку платформи Arduino. Arduino – це платформа з відкритим програмним кодом, яка створена для швидкої та легкої розробки, моделювання та програмування різних електронних пристроїв. Аналізуючи можливості роботи та перспективи застосування платформи, педагоги відмітили наступні: швидке створення електронних приладів для домашньої автоматизації та навчання учнів основам електроніки. Під керівництвом Олександра Васильовича учителі фізики складали електронні пристрої на макетній платі.

Керівник ракето-модельного гуртка, методист, Валерій Львович провів серію запуску моделей ракет для учасників семінару на пришкільній території загальноосвітньої школи №22.

Підводячи підсумки роботи семінару, учителі фізики звернули увагу на необхідність проведення семінарів, у ході яких педагоги матимуть можливість практичного ознайомлення з матеріалом, який викладається на уроках фізики, відзначили значущість та практичну користь отриманих знань.Создан 20 апр 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, м. Івано-Франківськ.