МЦНТТУМ м.Івано-Франківськ

Майстер-класи керівників гуртків МЦНТТУМ
Відповідно до плану роботи обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 14  лютого 2015 року на базі Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласну школу майстерності з виготовлення найпростіших авіа-, ракетомоделей та семінар керівників гуртків відповідного напряму.

Керівники гуртків та учні області мали змогу відвідати майстер-клас з виготовлення моделей ракет керівника гуртка ракетомоделювання міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, майстра спорту  міжнародного класу з ракетомоделювання Львовича В.Ф. Практичні роботи з  виготовлення моделей ракет збагатили знання і вміння учнів з даного напряму технічної творчості.

Не меш цікавими для дітей були і практичні роботи з виготовлення схематичних моделей планера, які проводили керівники гуртків авіамоделювання Рапалюк Б.В. та Яремко А.І.

Попереду обласні відкриті змагання з авіа- та ракетомодельного спорту. А майстер-класи  досвідчених керівників гуртків – це один з етапів підготовки до них.Создан 19 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, м. Івано-Франківськ.